Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2010

7.11.10 - 3. Mistrovství ČR obedience - Praha
-
kat. OB-3  3. místo, zkouška na VD 254,5 b
Medynka se i přes falešnou březost snažila a dokonce zvládla i pro nás zakleté odkládání ve čtverci a aporty. Bohužel nevyšla identifikace, i když vypadala do poslední chvíle naprosto dokonale. Myslím, že můžu být hodně spokojená, že jsme po tak krátké době ve trojkách uspěly v tak velké konkurenci :o) Mistrem se stala Jana Gibová a Charlie a na druhém místě se umístila Lucka Stemmerová s Bakem. 

Moc gratuluju!
Z Prahy jsme si přivezly i oficiálně potvrzeného šampiona obedience!

sampioni.jpg  pohary.jpg   Video je zde. Za natočení velký dík Honzovi R.

 9.10.10 - Zkoušky - Dvůr Králové n/L.
- kat. OB-3 zkouška na výborně - 276,5
b. Medynka se moc snažila a chyby při odkládání ve čtverci (opět zůstala stát) a aportech, už začínám brát jako naši klasiku.

Medynka touto zkouškou splnila podmínky pro udělení titulu Český obedience šampion!!!
Podmínky, moje šikovná holčička, splnila v rekordně krátkou dobu - 1,5 měs. po přestupu do OB3, což se zatím takhle rychle žádnému psovi v ČR nepodařilo 

 

2.10.10 - O Pohár Slovanky - Česká Lípa
 - na závody jsme vyrazili ve složení já s Medy a Radek s Blackie. Prostředí bylo krásné a ceny taky, jen organizace závodů trochu vázla. S Meduškou jsme se dostaly na řadu až kolem 18 h, což se trochu odrazilo na jejím výkonu. I tak jsme skončily na krásném
2. místě se zkouškou na VD 254,5 b.
Medynka opět neudělala polohu sedni při odkládání ve čtverci, začátek směrového aportu vypadal velmi nadějně, ale ten prostřední byl nakonec zajímavější a při přivolání si lehla na povel stůj. Zbytek cviků ušel, nejlepší byla vysílačka do čtverce. Máme ještě s Medynkou co trénovat.
Radek s Blackie skončili ve velké konkurenci na 2. místě v kat. OB1 

18.9.10 - 3. Obedience Javorka - Česká Třebová
 - ve složení já s Meduchou, Hanka s Berryškou a Lada s Kačenkou jsme vyrazily mým "obřím" autíkem do České Třebové.
Medynka se umístila za Ladou s Kety na krásném
2. místě s 289 b a zkouškou na výborně, Hanka skončila na 3. místě. Rozdíl mezi prvním a druhým místem byl o jeden jediný bod! Medynka tentokrát, z mého pohledu, měla naprosto příšernou chůzi a opět zahabrovala u aportů a nesedla si při odkládání ve čtverci, takže taková klasika. Jinak cvičila moc pěkně. 
Jsem na svoji holčičku pyšná, bylo to naše třetí působení ve trojkách a máme už druhou zkoušku na výborně. 
Velkou radost jsem měla i z ocenění za nejlepší práci psovoda! 

12.9.10 - Bessinka dnes slaví 7. narozeniny! Přeju broučkovi i nadále pevné zdraví a vitalitu. 

4.9.10 - I. Mistrovství ČR border kolií v obedience - Nymburk
 - Medynka dnes poprvé závodila v kategorii OB-3 se zkušenými závodníky a hned je z toho 3. místo a ke všemu zkouška splněná na výborně za 259 b. Podotýkám, že Meduška hárá a ještě ve čtvrtek držela, jak hluchý vrata. 
Obzvlášť velikou radost jsem měla z pochvaly od paní rozhodčí za naši chůzi.

Poděkování patří především Hance a Ladě, že se mnou mají tu trpělivost a pomáhají mi s tréninkem.

Mistry se s nádherným výkonem stali Lucka Stemmerová a Bak Fešák, na druhém místě se umístila Jana Gibová a Calypso Carl Hardy Horde. Holky, velká gratulace!

20.8.10 - Zkoušky - Dvůr Králové n/L.
 - teta Lada pořádala na konci svého tábora obedience zkoušky, tak jsem si řekla, že s Medynkou poprvé zkusíme trojky. Zadařilo se a složily jsme zkoušku OB-3 na VD za 249 bodů. Největší radost jsem měla z desítek za identifikaci, přivolání a chůzi.

13.8.10 - dnes přišel výsledek DNA CEA z laboratoře Genomia  bohužel N/P, což znamená, že Medynka je přenašeč tohoto onemocnění, ale nikdy sama neonemocní.

 

1.5.10 - Praha - Jarní závod
- zúčastnily jsme se s Méďou letos druhých halovek a umístily se v kat. OB-2 na 1.místě. Tentokrát jsme si až tak nerozumněly a ke všemu byla Meduška nějaká otrávená. Díky tomu, že jsem jí u třech cviků musela dvakrát zopakovat povel lehni (asi měla chudinka dočasnou ztrátu sluchu ), tak jsme zkoušku složily "pouze" na VD za 252,5 bodů.

S Medynkou jsme se v soutěži Top Team Obedience 2009 umístily na fantastickém 2. místě!!!

17.-18.4.10 - Dvůr Králové n/L. - Biomill a Frontline víkend s obediencí
- naše druhé letošní závody v kat. OB-2 dopadly opět naprosto výborně. S Meduškou jsme se umístily na 1. místě a zkouška byla složena na výborně za 284,5 bodíků! 

- v neděli jsme s Ladou Richterovou s Kačenkou a Ladou Tlučhořovou s Ypsou závodily ve družstvech a poněvadž jsme všechny holky šikovný, tak jsme se umístily na 1. stě!
Tentokrát byla do klání na place zapojena i Bessinka, která byla zapůjčena Lucce Vetterlové a závodila ve družstvu s Luckou Pasler + Sofinka a Radkem Škultétym + Blackie a naprosto fantasticky obsadili 5. místo. Dva ze psů byli zapůjčeni a cvičili se svými "náhradními" psovody poprvé! 

11.4.10 - Meduška dnes slaví své třetí narozeniny!!! 
 Přeji svému broučkovi hodně elánu a zdraví i do dalších let 

28.3.10 - Dvůr Králové n/L. - Bonitace
- Medynka dnes byla uchovněna 

6.3.10 -
Nymburk - O Frisbee Dědy Mráze
- první letošní halové závody ve frisbee dopadly následovně:
Timetrial - 21.místo a Super MiniDistance - 18. místo
Obrazek

 

 Autor fotografie Háčko


9.2.10
 -
přidáno video z Brna. Díky moc Honzovi Richterovi za natočení.

7.2.10
 - Brno - Zimní závod
- poprvé jsme se s Medynkou zúčastnili závodu v kategorii OB-2 a to 2 měsíce po mé operaci kolene, takže jsem spoustu cviků absolvovala s berlí, ale světě div se - umístily jsme se na 
1. místě a zkoušku jsme splnily na výborně za 274,5 bodů!!!